Clima Studio

O nás

Firma

CLIMA STUDIO, a.s. je obchodná spoločnosť. Predmetom činnosti je veľkoobchod s HVAC (kúrenie, vetranie, klimatizácia) portfóliom značky SAMSUNG.

Spoločnosť CLIMA STUDIO, a.s. je autorizovaný veľkoobchodný distribútor spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Stratégia

Cieľom spoločnosti je rozvíjať dobré meno značku SAMSUNG v HVAC Biznise. Spolupracujeme výhradne s autorizovanými odbornými realizačnými a predajnými spoločnostiami – Partnermi, vďaka tejto stratégii vieme všetkým našim zákazníkom dodávať HVAC zariadenia SAMSUNG s prvotriednou kvalitou inštalácie a servisu.

Show room/Training center

Spoločnosť prevádzkuje značkový Show room HVAC techniky SAMSUNG v ktorom je možné vidieť, ale aj odskúšať všetky HVAC zariadenia SAMSUNG.

Spoločnosť prevádzkuje Training center HVAC techniky SAMSUNG v ktorom prebiehajú kontinuálne obchodné a technické školenia.

Filozofia

Našou filozofiou je vytváranie tých najlepších produktov, služieb a podmienok, ktoré zaručia maximálnu spokojnosť našich klientov so značkou SAMSUNG a našimi obchodnými a realizačnými partnermi.

Prinášať prvotriedne produkty, ktoré prispievajú ku vzniku lepšej spoločnosti.

Hodnoty

Ľudské zdroje – rozvoj ľudských zdrojov a zvyšovanie ich technickej, obchodnej a manažérskej úrovne.

Partneri – rozvoj kvalitnej partnerskej siete s vysokou odbornosťou a profesionalitou.

Spoločnosť – prispievanie k spoločným záujmom spoločnosti a bohatšiemu životu.